Stitch Cath Kidston (1143)

0,00
Fiyat : ₺202,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

  Sew! 'Nin  başarısından sonra, Cath Kidston benzersiz tasarımcısının gözünü Stitch'e çevirdi! Günümüzün becerisini iğne noktasını ve çapraz dikiş sanatını yeniden icat eden Cath, bu geleneksel el sanatlarına kendi kendine özgü tarzı neşeli, sıcak ve ev yapımı baskılar enjekte etti. Onun çiçeği, iğne noktasında çalışan çiçek deseni, bu sezon Fendi podyumunda görülenlerden milyonlarca mil uzakta değil, en muhteşem çantasını yaratıyor - yetmişli kızıl pop çiçek baskısı, yerinde görünmeyen korkak bir iğne minder yastığı yapıyor herhangi bir gencin yatak odası. Kitabın her yerinde hızlı, erişilebilir ve ulaşılabilir birçok proje var - Cath'in nefis kirazlar ve elmalar da dahil olmak üzere popüler meyve motifleri dörtlüsü, bir satchel cebinden bir çantaya kadar her şeyi süsleyebilen küçük çapraz dikişli yamalar veya rozet yapmak için kendilerini ödünç verici hale getiriyor. parka kılıfı. Dikişli parçaları tamamlayan pek çok projede, Cath, ticari marka baskılarından birini enjekte etti - örneğin polka noktası ve iğne noktasının Birinci Çiçeksi Yeniden İşleme ikonik kırmızı pamuk örtü kumaşını bir destek için kullandığı bir yastığa dönüştürülüyor. İğne noktasının ve çapraz dikişin güzelliği, bir kareler ızgarasından oluşan bir tuval üzerinde çalışılmış olmasıdır; bu yüzden - sadece numaralı boyama gibi - neredeyse kusursuzdur ve mükemmel bir sonuç garanti edilir. Ve, Dikiş gibi! Bu kitapta benzersiz bir hediye çantası kiti yer alacak: zip-up cüzdan için özel dikiş projesi. İğne noktasında veya çapraz dikişte telafi edilmek üzere 20'nin üzerinde grafik tasarımıyla ve bu tasarımları çeşitli şık öğelere dahil eden 40'ın üzerinde bitmiş projeyle Stitch! Cath fanları ve döşeme makinaları her yerde ipek ipliklerini ve dikiş dikmeye hazır nakış ipeklerini stoklayacakları garantisidir.

 

 

Following the runaway success of Sew!, Cath Kidston has turned her unique designer's eye to Stitch! Reinventing the arts of needlepoint and cross stitch for today's crafter, Cath has injected her own distinctive style of cheery, heartwarming, homemaking prints into these traditional crafts. Her blossom rose floral design worked in needlepoint creates the most fabulous clutch bag - not a million miles away from those seen on the Fendi catwalk this season - whilst her seventiesinspired pop flowers print makes a funky needlepoint cushion that wouldn't look out of place in any teenager's bedroom. There are plenty of quick, accessible and highly achievable projects throughout the book - Cath's popular quartet of fruit motifs, including the delectable cherries and apples, lend themselves brilliantly to making small cross stitched patches or badges that can adorn anything from a satchel pocket to a parka sleeve. In many projects to complement the stitched pieces, Cath has injected one of her trademark prints - for example, her polka dot and floral reworking of the needlepoint Union Jack is made up into a cushion using her iconic red dot cotton duck fabric for a backing. The beauty of both needlepoint and cross stitch is that they are worked on a canvas made up of a grid of squares, so - just like painting-by-numbers - it is virtually foolproof and a great result is guaranteed. And, as with Sew!, this book will include a unique giveaway kit: an exclusive stitching project for a zip-up purse. With over 20 charted designs to make up in either needlepoint or cross stitch, and over 40 finished projects that incorporate those designs into a variety of stylish items, Stitch! is guaranteed to have Cath fans and crafters everywhere stocking up on tapestry yarns and embroidery silks ready to get stitching.