Sew Your Own Dolls (1090)

0,00
Fiyat : ₺247,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

 Tüm arkadaşlarınıza bir bebek yapmak için Louise Kelly'nin projelerini izleyin - kıyafetleriyle, saçlarıyla, yüz özellikleriyle ve aksesuarlarıyla yaratıcı olun.

 

Kendi Bezbebeklerini Dikiyor'da kız bebekleri ve çocuk bebekleri, gündelik bebekleri ve fantezi bebekleri ve hatta pijamalı bebek var! Onların benzersiz kılmak için dört temel gövde ve kafa şekli ve sonsuz olasılıkları vardır. Maggie, şık bir donanmış elbise katıyla alışverişe çıkıyor ve parıltılı çantasını taşıyor; Louisa rahat bir gün geçiriyor ve kot pantolon, bir flanel gömlek ve beysbol ayakkabıları giyiyor ve kabadayı Hugo, dövme kollarıyla şeritli bir üstte serin bir denizci . Herkes için bir bebek var ve vücut şekilleri ve kıyafetleri için her biri tam boyutlu şablonlara ve yolda size yardımcı olacak basit adım adım sanat yapıtlarına ve talimatlara sahip - yalnızca zor kısmı ilk önce hangisini yapacaklarını seçmektir !

 

Follow Louise Kelly's projects to make a doll for all your friends - get creative with their outfits, hair, facial features and accessories. 

In Sew Your Own Dolls there are girl dolls and boy dolls, casual dolls and fancy dolls, and even a doll in pyjamas! There are four basic body and head shapes and infinite possibilities for making them unique. Maggie is going shopping wearing a chic navy dress coat and carrying a glitter clutch bag, Louisa is having a casual day and is dressed in jeans, a flannel shirt and baseball shoes, and dapper Hugo is a cool sailor in a striped top with tattooed arms. There is a doll for everyone, and each one has full-size templates for the body shapes and outfits, and simple step-by-step artworks and instructions to help you on your way - the only difficult part is choosing which one to make first!