Sew! Cath Kidston (1096)

0,00
Fiyat : ₺190,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 Dikiş yeni alışveriş! Bu nakit sıkıntısı çekilen zamanlarda, arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve kendiniz ya da bir arkadaşınız olsun ya da olmasın, el yapımı ve özel bir şeyler dikmek, birinin yarattığı bir hediye verilecek dışarı çıkmak ve o zor kazanılan parayı harcamaktan daha eğlenceli. ve harcanan zaman kazandırmak daima kalpten ısınır. Make! 'In büyük başarısından sonra Cath Kidston, dikişçiler için iğnelerini yerleştirmek için muhteşem basit dikiş projelerinin  hazinesini bir araya getirdi. Bu fantastik kitapta, popüler basılı kumaşlarıyla hazırlanacak şekilde tasarlanmış, 40'tan fazla eğlenceli ve yararlı projeler (torbalar, minderler, yorganlar ve daha pek çok fikir) için tam talimatlar bulunmaktadır. Sunulan tüm dikiş teknikleri giriş bölümünde açık bir şekilde açıklanmıştır; böylece, mutlak bir başlangıç ​​yaparken bile, başka yollarla nakış, uygulama ve süsleme ayrıntılarıyla birlikte başarıdan emin olabilirsiniz. Bu parlak küçük kitap çarpıcı fotoğraflar, renkli, çağdaş bir tasarım ve adım adım illüstrasyonlar ile tüm projeleri kesinlikle net ve kullanıcı dostu hale getiriyor. Pakette ayrıca bir model sayfası, şablonlar ve özel bir Cath Kidston Needlecase bulunmaktadır.

 

Sewing is the new shopping! In these cash-strapped times it's more fun to get together with friends and stitch something handmade and special, whether for yourself or a friend, than to go out and spend that hard-earned money - plus to be given a gift that someone has created and spent time making is always heart-warming. Following the huge success of Make!, Cath Kidston has now put together a treasure trove of fabulous simple sewing projects for stitchers to get their needles into. Included in this fantastic book are full instructions for over 40 fun and useful projects - bags, cushions, quilts and many more ideas - which are all designed to be made with her popular printed fabrics. All the sewing techniques featured are clearly explained in an introductory section so that even an absolute beginner can be sure of success, together with details of how to embroider, applique and adorn your items in other ways. This brilliant little book has stunning photographs, a colourful contemporary design and step-by-step illustrations to make all the projects absolutely clear and user-friendly. The package also contains a pattern sheet, templates and an exclusive Cath Kidston Needlecase.