Sculpey Esnek Model Kalıbı 3 (1059)

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)

 Sculpey® Esnek İtmeli Kalıp - Kadın Doll

Bu son derece detaylı bebek itme kalıplarıyla detaylı heykel yapıyoruz! Sadece birkaç dakika içinde profesyonelce şekillendirilmiş, oldukça detaylı bebek yaratmak için bu kil bebek kalıplarını kullanın. Esnek bayan bebek itme kalıbımızın faydaları:

 

Kadın kalıpları şunları içerir: gövde, kollar, bacaklar, kulaklar ve kafa

Ayrıntılı bir talimat sayfasıyla, ayrıntılı bir kadın bebek yaratarak adım adım yürürüz.

Talimat sayfasında ayrıca kadın kalıbından bir denizkızı yapmanın ipuçları yer almaktadır

Basitçe kalıp, esnek ve bırakın!

Fırında pişirilmiş, hava kurumalı ve kurumasız killerle kullanılabilir

Polimer Kil Doll Kalıpları Nasıl Kullanılır?

Her bir kalıp, özel bebeğini inşa etme sürecinde size yol gösterecek kendi talimat belgesiyle birlikte gelecektir, ancak temelleri polimer killi kalıpların genel kullanımı için aynıdır.

 

Daima temiz eller ve temiz bir yüzey ile mum kağıdı veya tek kullanımlık folyo ile kaplanmış olduğunuzdan emin olun. Kilinizi yoğrulup yumuşak tutarak çalışmaya başlayın, bu da malzemenin kullanımını sağlayacaktır. Kalıplarınızı kullanmadan önce, içerdeki çamurun sıkışmadığından emin olmak için içerdeki mısır nişastalarını bir fırça kullanarak tozlayın. Hem kalıplarınız hem de kiliniz hazırlandığında, her bir vücut bölümünü hazırlamak için dalış zamanı.

 

Her bir kalıba bastırmak için kil bölümlerini sararsınız, parçaları üretmek için kalıpları serbest bırakırsınız ve bebeği gövde ve bacaklardaki telle birlikte tutacaksınız. Bebeğiniz poz verdiğinde pişirmeye hazırdır - sadece kalıpları fırına koymadığınızdan emin olun! Bugün başlamak için kendi bebek itme kalıbınızı satın alın.

 

Sculpey® Flexible Push Mold 

We do the detailed sculpting for you with these highly detailed doll push molds! Use these clay doll molds to create professionally sculpted, highly detailed dolls in just minutes. Here are the benefits of our flexible woman doll push mold:

  • The woman mold includes: torso, arms, legs, ears andhead
  • We have included a detailed instruction sheet that walks you step by step through creating a highly detailed woman doll
  • The instruction sheet also includes tips on how to make a mermaid from the woman mold
  • Simply mold, flex and release!
  • Can be used with oven-bake, air dry and non-drying clays

How to Use Our Polymer Clay Doll Molds

Each mold will come with its own instruction sheet to guide you through the process of building your specific doll, but the basics are the same for the general use of molds with polymer clay.

Always be sure to start with clean hands and a clean surface covered with wax paper or disposable foil. Begin working your clay by kneading it and keeping it soft, which will condition the material for use. Before you use your molds, dust the insides with cornstarch using a paintbrush to make sure your clay won’t stick inside. When both your molds and clay are prepared, it’s time to dive into crafting each individual body part.

You’ll roll sections of clay to press into each mold, release the molds to produce the parts and keep the doll together with wire inside the torso and legs. When your doll is posed, she’s ready to bake — just make sure not to put the molds in the oven! Purchase your own doll push mold to get started today.