Quilted Bags and Gifts (1106)

0,00
Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 Sınırlı sayıda yayınlanan bu kitapta , Kapitone Çantalar ve Hediyeler çantalar, torbalar ve el yapımı hediyeler yaratmak için seviyorum quilters için tasarlanmış aksesuarlar güzel bir koleksiyon. 36 projenin tamamı temel teknikleri kullanıyor ve hafta sonu yapılabiliyor.

 

Temel parçaların, aplikelerin, kapitone ve kaplama tekniklerinin tamamı kitabın başında verilir ve arkadaki tam boyutlu, katlanır şablonlar sağlanır.

 

Okuyuculara Akemi Shibata'nın eşsiz 'Elegant de Kawaii' stilinden esin kaynağı olacak. Taupe kumaşları renkli baskılarla birleştiriyor. Seçebileceğiniz şaşırtıcı bir dizi projeyle, yorganlar çanta poşetleri, çanta, dikiş kılıfları, bozuk para çantaları, halılar ve çok daha fazlasını tercih edecekler.

 

Quilted Bags & Gifts is a beautiful collection of bags, pouches and accessories designed for quilters who love to create handmade gifts. All 36 projects use basic techniques, and can be made in a weekend. 

All of the essential patchwork, applique, quilting and finishing techniques are provided at the beginning of the book, and full-size, fold-out templates are provided at the back. 

Readers will be inspired by Akemi Shibata's unique 'Elegant de Kawaii' style, which combines taupe fabrics with colourful prints. With an astounding range of projects to choose from, quilters will love the selection of tote bags, handbags, sewing cases, coin purses, tapestries and much more.