Magic Wool Fairies (1095)

0,00
Fiyat : ₺232,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 Yumuşamayan koyun yünü, aynı zamanda sihirli yün olarak da bilinir, bu güzel yumuşak figürleri yapmak için mükemmel olan sıcak bir canlı malzeme. Christine Schafer, mevsimlik doğa masası için çiçek perileri, doğum günü kutlamaları için periler, bir beşik üzerinde seyredilecek koruyucu melekler ve elbette bir dizi Noel melekleri: Her vesile için perilere ve meleklere ilişkin ayrıntılı talimatlar içeriyor.

Bu kitap, adım adım talimatlar, renkli fotoğraflar ve diyagramları içerir ve bu sayede okuyucuya basit şekillerde bulunma ile ilgili temel bilgileri gösterir ve daha detaylı sürümler yapmak için ayrıntılı talimatlara geçilir.

 

 

Unspun sheep's wool, also known as magic wool, is a warm vibrant material, perfect for making these beautiful soft figures. Christine Schafer includes detailed instructions on making fairies and angels for every occasion: flower fairies for a seasonal nature table, fairies for birthday celebrations, guardian angels to watch over a crib and, of course, a range of Christmas angels. 
This book includes step-by-step instructions, colour photographs and diagrams which clearly show the reader the basics for making simple figures, progressing to detailed instructions for making more elaborate versions.