in Polymer Clay (1944)

0,00
Fiyat : ₺295,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Creating Lifelike Figures in Polymer Clay: Tools and Techniques for Sculpting Realistic Figures Paperback

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 Katherine Dewey'nin etkileyici ve zarif detaylı heykeller onları gören herkesi büyülüyor. Polimer kilinin büyülü ortamı ve bu kitabı ile ayak seslerini takip edebilirsiniz.


 


400'ün üzerinde adım-adım renk fotoğrafı ve 200 ayrıntılı çizimi tarafından desteklenen ayrıntılı talimatlar, gerçekçi figürleri şekillendirmenin tüm sürecini kapsar. Çizim diyagramları, insan formunda gizlenmiş basit şekillerin yanı sıra bu şekillerin nasıl bir araya getirileceğini ve modelleneceğini gösteren kolay okunan şekildeki haritalar vücudun simgelerini gösterir.


 


Fantezi, romantizm, doğa veya sofistike işçiliği seven herkes için bu kitap zorunludur.


Her yerde polimer kil üreticileri yazarın basit tekniklerini kullanarak gerçekçi 6 "-8" rakamların nasıl şekillendireceğini öğrenebilirler. Bilinen bir polimer kil öğretmeni ve heykeltıraş, başta heykeltraşların bile kullanabileceği zengin bilgiyi paylaşıyor. Esansiyelleri, figüratif modellemenin temellerini ve başarıyı sağlayacak araçları nasıl oluşturacaklarını kapsıyor. Okuyuculara basit teknikler kullanarak yüzleri ve ifadeleri, torsoları, bacakları, elleri ve ayakları nasıl yeniden oluşturacaklarını gösterir. Sonra giysiler, kostümler, boya ve elyaf gibi son rötuşlar var; artı yazar inanılmaz gerçekçi kelebek veya peri kanatlarını gösteriyor. Buradaki konular şunları içerir: kil seçimi, modelleme araçları yapma, figürlerin orantılı hale getirilmesi, etnik ve cinsel incelikler, yüz ifadeleri, kil ve son rötuşlarda kostümler.

 

Katherine Dewey’s expressive and elegantly detailed sculptures enchant all who see them. With the magical medium of polymer clay and this book, you can follow in her footsteps.

 

Thorough instructions supported by more than 400 step-by-step color photos and 200 detailed drawings cover the entire process of sculpting realistic figures. Easy-to-read maps of the figure illustrate the landmarks of the body, while scale diagrams indicate the simple shapes hidden within the human form, as well as how to combine and model those shapes.

 

For anyone who loves fantasy, romance, nature—or sophisticated crafting—this book is a must-have.

Polymer-clay crafters everywhere can learn how to sculpt realistic 6"-8" figures using the author's simple techniques. A well-known polymer clay teacher and sculptor, she shares a wealth of information that's accessible even to beginning sculptors. She covers the essentials, the fundamentals of figurative modelling and how to make the tools that will ensure success. She shows readers how to recreate faces and expressions, torsos, legs, hands and feet, all using simple techniques. Then there are finishing touches like clothing, costumes, paint and fibre plus the author demonstrates incredibly realistic butterfly or fairy wings. Topics herein include: selecting clay, making modelling tools, proportioning figures, posing, ethnic and gender subtleties, facial expressions, costumes in clay and finishing touches.