Children's Sun Hats (1084)

0,00
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 Dikiş, şu an her yaştan popülerdir ve Aşkı Dikmek, en yeni sıcak eğilimler üzerine odaklanmaktadır. 64 sayfalık kullanışlı kare biçimi, adım adım basit adımlarla yirmi projeye yer açıyor. Çocuk Güneş Şapkaları, okuyucunun çocuklar için yirmi muhteşem güneş şapkasının nasıl hazırlanacağını gösteren, renkli, eşsiz bir kitaptır. Çocuklar dışarıda oynamayı severler; bu nedenle kişiselleştirilmiş güneş şapkası, oğlunuz, kızınız, torununuz, yeğeniniz, yeğeniniz veya hatta bir arkadaşınızın küçük olanı için hoş geldiniz. Bu kitapta Gill, güneş gözlüğü, kapaklar, küçük kızlar için şirin güneş şapkaları ve küçük erkek çocuklar için serin ve çağdaş güneş şapkalarının nasıl hazırlandığını gösterir. Ayrıca, şablonlar ve şapkaların güzel tarz fotoğrafları da bulunuyor.

 

 

Sewing is popular with all ages at the moment and this series, Love to Sew, focuses on the latest hot trends. The 64 page handy square format gives us room for twenty projects, with some simple step by step pictures. Children's Sun Hats is a colourful, unique book which shows the reader how to make twenty gorgeous sun hats for children. Children love to play outdoors; therefore a personalised sun hat would be a welcome gift for your son, daughter, grandchild, niece, nephew or even a friend's little one. In this book, Gill demonstrates how to make sun visors, caps, pretty sun hats for little girls and cool, contemporary sun hats for little boys. It also includes templates and beautiful styled photographs of all the hats.