Woolbuddies (1945)

0,00
Fiyat : ₺247,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Woolbuddies: 20 Irresistibly Simple Needle Felting Projects

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

 Bu çorap eşyalarının ne kadar şirin olduğunu görebilirsiniz. Onları yapmak ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksın! Toplu olarak üretilmeyen özel oyuncakları bulmaktan bıktım eski Lucasfilm animatörü Jackie Huang, benzersiz yaratıcı vizyonunu yansıtan, tümüyle doğal dolma hayvanların bir araya geldiği sevilen Woolbuddy'yi yarattı. Zanaat fuarlarında, Comic-Con'da ve özel butiklerde hayranlarını yakalamaya devam etti. Burada Huang, okuyucuları sadece yün ve iğne kullanarak okuyan, genişçe gözlü bir baykuş, dişsiz bir köpekbalığı, bulanık bir koyun, yükselen bir zürafa gibi şeyleri nasıl öğrettiğini öğretir. Adım adım talimatlar ve faydalı nasıl yapılır fotoğraflarıyla, crafters anında zevk almak ve sonsuza kadar  hediyeler hazırlayabilirsiniz..


You can see how cute these woolbuddies are. You're not going to believe how easy it is to make them! Tired of searching for special toys that weren't mass-produced, former Lucasfilm animator Jackie Huang created the beloved Woolbuddy, a collection of all-natural stuffed animals that reflect his unique imaginative vision. He went on to capture fans at craft fairs, Comic-Con, and specialty boutiques. Here Huang teaches readers, using just some wool and a needle, how to needle felt a wide-eyed owl, a toothy shark, a fuzzy sheep, a towering giraffe, and more. With step-by-step instructions and helpful how-to photographs, crafters can create clutchable keepsakes to be instantly enjoyed and forever cherished.