KARGO VE TESLİMAT KOŞULLARI


 

yamayamadoll.com  Kargo ve Teslimat Koşulları


300 TL ve üzeri alışverişlerde anlaşmalı kargo firmamız olan Sürat Kargo Ücretsizdir.

Mobil ilçe denilen Sürat kargonun şubesinin olmadığı ilçelerde bu durum geçersizdir. Mobil ilçelere gönderim ücret alıcı olup 17 TL kargo tutarını alıcı ödemeyi kabul ederse gönderim yapılır.


Bazı bölgelerde teslimat sorunlarından dolayı eğer müşteri isterse sipariş tutarından bağımsız olarak,  ücretini karşılamak koşuluyla istediği kargoyu seçebilir. 

 

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1- 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi günü kargo teslimatı yapılamamaktadır.


Teslimat adresinin firma merkezimiz İstanbul'a olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 


Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından yamayamadoll.com garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bilgilendirme e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

www.yamayamadoll.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5 (Beş) en fazla 15 (onbeş) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında ürün kargoya verilemez ise yaptığınız  ödeme iade edilir.