Sculpey Bake and Bond Fırınlanabilir Yapıştırıcı (1994)

Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

Sculpey Bake and Bond Fırınlanabilir Yapıştırıcı 59 ml

Sculpey® Bake & Bond

Kil parçaları birbirine sıkıca bağlamanız mı gerekiyor? Sculpey® Bake & Bond, ihtiyacınız olan gücü ve sopa sunacaktır. Bu ateşlenebilir yapıştırıcı, iki polimer kil bileşeni arasında inanılmaz güçlü bir bağ oluşturur. İşte bu kadar özel olanı:


Bake & Bond ham kili ham kil'e yapacaktır; ham kil pişmiş kil ve pişmiş kil pişmiş kil

Ayrıca, kilin gözenekli malzemelere tutturulması için de kullanılabilir

Polimer Kil parçaları, şekillerin bozulmasını ve hassas ayrıntıları önlemek için az basınçla birleştirilebilir

2 fl oz

Sculpey® Bake & Bond Nasıl Kullanılır?

Bu kil örtüyü, gururlandıran bitmiş projeler için parçalarınızın mükemmel şekilde takıldığından emin olmak için nasıl kullanabilirsiniz? Basit. Birlikte bağlanmanız gereken alanları polimer kil tutkalı uygulayarak parçalarınıza katılın ve öğelere uyun. Bu, figürinlerdeki birleştirmeleri veya vücut parçalarını birleştirmek, heykelleri bazlara bağlamak, ev eşyalarına kil eklemeleri ve anahtarlıklara veya mıknatıslara çekicilik kazandırmak anlamına gelebilir.


Yapıştırıcıyı ham kil parçalarına uygulayabilir ve bağları korumak için onları birlikte piştirebilir veya nihai sonuç için sopa yaptığından emin olmak için önceden pişmiş nesnelere ekleyebilirsiniz. Bake & Bond, ham kilin pişmiş kil ile birleştirilmesi sırasında bile işe yarıyor - bu çok yönlü ve etkili. Ve parçalardan kalmalarını sağlamak için çok fazla basınç uygulamanıza, beklenmedik şekiller veya ayrıntılara ters etki yapmaya gerek yoktur. Bu tutkal güçlüdür ve kolaylıkla hafifçe itilebilir. Multimedya projelerine ve gözenekli yüzeylere kil uygulamak için bile bunu kullanabilirsiniz.


İşçilik olanaklarınızı genişletin ve Sculpey® Bake & Bond'u kullanırken potansiyelinizi keşfedin. Bugün deneyin!