Fairies Gnomes and Trolls (2172)

0,00
Fiyat : ₺247,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Fairies Gnomes and Trolls: Create A Fantasy World in Polymer Clay

Periler Cüceler ve Troller: Polimer Kil'de Bir Fantezi Dünyası Yaratın

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

  

Faerie Folk dünyasına hoş geldiniz

Periler, oynak spritelar, zeki cüceler ve elfler, bilge sihirbazlar ve yanlış anlaşılan trollerle dolu, pastoral, polimer kil bir dünya yaratın. Polimer kil için yeni olsanız veya becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Periler, Gnomes & Trolls hayalinizdeki karakterlerin kilidini açmak ve peri masalını hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.


İçerde dahil olmak üzere 15 komple proje bulacaksınız:


Isa Rosalia, çiçek perisi

Dray Van Elm, elf kralı

Broogen Bogge, kaya trolü

Ophelia Lilliana, hareketli

Polimer kil tekniklerine giriş, polimer kil figürleri oluşturma, kil ile çalışma ve projelerinizi kişiselleştirmenin yanı sıra birçok karakter için varyasyon projelerinin yanı sıra, Periler, Gnomes & Trolls ile ilgili eksiksiz bir bölüm, her şeyle dolu kendi hayal dünyasını yaratman gerekiyor!


 

Tüm modellerde ayrıntılı talimatlar yer almaktadır ve adım adım resimler ve kullanılan tüm tekniklerin açıklamaları eşlik etmektedir, böylece hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş kroşeçiler amigurumi arkadaşlarıyla kolayca tanışabilirler. Kendinizi harika dünyaya ve Pica Pau ve arkadaşlarının muhteşem büyüsüne kaptırın.

158 syf 


Welcome to the world of the Faerie Folk

Create an idyllic, polymer-clay world filled with fairies, playful sprites, clever gnomes and elves, wise wizards and misunderstood trolls. Whether you are new to polymer clay, or looking to improve your skills, Fairies, Gnomes & Trolls offers everything you need to unlock the characters in your imagination and bring the magic of the fairy to life.


Inside you'll find 15 complete projects, including:


Isa Rosalia, the flower fairy

Dray Van Elm, the elf king

Broogen Bogge, the rock troll

Ophelia Lilliana, the sprite

With an introduction to polymer clay techniques, a complete section on creating polymer clay figures, plenty of tips for working with clay and personalizing your projects, as well as variation projects for many of the characters, Fairies, Gnomes & Trolls is packed with everything you need to create your own fantasy world!