Cuddly Amigurumi Toys (2171)

Fiyat : ₺247,50(KDV Dahil)

 Cuddly Amigurumi Toys : 15 New Crochet Projects by Lille Liis

Topluca Amigurumi Oyuncaklar: Lille Liis tarafından 15 Yeni Tığ Projeleri

 

  

 Magical Amigurumi Toys'un uluslararası başarısının ardından tasarımcı Lilleliis, yepyeni 15 yeni hayvan oyuncağını hayal etti.


Yeni kitabı Cuddly Amigurumi Toys'da bir kez daha Japon amigurumi tekniklerini oyuncak ayı geleneği ile birleştirerek Avrupa ve anavatanı Estonya'da bebekler, yeni yürümeye başlayan çocuklar ve okul çocukları için sevimli arkadaşlıklar yaratmaya çok sevmişti.


Simon the Horse ve Küçük Küçük Ejderha, küçüklerin gezilerine memnuniyetle eşlik edecek ve Klaus the Rabbit da gelecek. Bu arada, Theodore Teddy Bear ve Mia inanın dönüşü için sabırla evde bekliyor olacak. Ve bir sürü sevgi ve eğlence için çok daha yumuşak hayvanlar var. Birkaç basit dikiş ve renkli iplikle, hayatımızdaki küçük maceraperestlerden esinlenerek yarattığımız sevimli oyuncaklarınızı hayal etmeye başlayabilirsiniz.

 


Following the international success of Magical Amigurumi Toys, designer Lilleliis has dreamt up 15 brand-new animal toys. In her new book Cuddly Amigurumi Toys she once again combines Japanese amigurumi techniques with the teddy bear tradition loved so much throughout Europe and her home country of Estonia to create cuddly companions for babies, toddlers, and school children. Simon the Horse and Lars the Little Dragon will gladly accompany little ones on their outings, and Klaus the Rabbit will come along too. In the meanwhile, Theodore the Teddy Bear and Mia the cow will be patiently waiting at home for their return. And there are many more soft animals to spark a lot of love and fun. With a couple of simple stitches and colorful yarn, you can start imagining your very own cuddly toys, inspired by and made for the little adventurers in our lives.