Clay Characters for Kids (1947)

0,00
Fiyat : ₺157,50(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Create a world of fun and enchantment with polymer clay!

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 
 Polimer kil ile eğlenin ve büyüleyici bir dünya yaratın! Bir renkli polimer kil yığını hayal gücünüzün dışında doğru bir fantezi dünyasına dönüştürebilirsiniz.
 
Düzinelerce farklı canlı yaratmak için kullanılabilecek 10 kolay şekillendirme, ayrıca yüzler, gözler, burunlar, kulaklar, ağızlar, eller, pençeler ve ayaklar için ayrıntılar hazırlamak için temel teknikleri bulacaksınız.
 
Aşağıdakiler de dahil olmak üzere 30 detaylı ve renkli fantastik karakteri şekillendireceğinizi öğreneceksiniz: * Ejderhalar ve deniz yılanları * Goblinler ve periler *  tavşanlar * Kuşlar ve atlar * Hayaletler, yılanlar, oyuncak ayılar ve daha fazlası! Hayal gücünüzü bugün hayata geçirin!
 
Create a world of fun and enchantment with polymer clay! You can transform a batch of colorful polymer clay into a fantasy world right out of your imagination.
 
You'll find basic techniques for sculpting 10 easy shapes that can be used to create dozens of different creatures, plus details for faces, eyes, noses, ears, mouths, hands, paws and feet.
 
You'll learn how to shape 30 detailed and colorful fantasy characters in all, including: * Dragons and sea serpents * Goblins and fairies * Pigs and rabbits * Birds and horses * Ghosts, snakes, teddy bears and more! Bring your imagination to life today!