Kargo ve Teslimat Koşulları

yamayamadoll.com

Kargo ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1- 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi günü kargo teslimatı yapılamamaktadır.

Teslimat adresinin firma merkezimiz İstanbul'a olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından yamayamadoll.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bilgilendirme e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.yamayamadoll.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5 (Beş) en fazla 15 (onbeş) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında ürün kargoya verilemez ise yaptığı ödeme iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.